Blog.Cribs.sk

Blog o móde
IMG_8948upr2
4 comments

ZIPPED DRESS

O tohtoročný módny BOOM! sa postarali zipsy. Konkrétne zipsy použité na modeloch oblečenia, na ktorých ste ich doposiaľ nevideli. Blúzky, šaty, tričká si budeš zapínať zipsom, čím tvar tvojho dekoltu/výstrihu nadobudne úplne iný rozmer. Minulý týždeň som Vám sľúbila luxusnejší outfit. Preto Vám predstavujem šaty PUSH, ktoré medzi tvojimi jesennými outfitmi zažiaria načerveno.

IMG_8962upr

oblečenie cribs blog o móde

V tomto poste som si obliekla zipsovacie mini šaty od CRIBS. Kvôli tomu, že šaty neboli najdlhšie, využila som jednú z posledných šancí mať odhalené nohy, k čomu neodmysliteľne patria high-heels topánky, ktoré ti vytvarujú lýtka a stehná čím sa ti vylepší tvoja výška i štíhlosť nôh. Ak už túto jeseň nestihneš ukázať odhalené nohy, šaty PUSH sú ideálne do kombinácie s pančuškami. Topánky, ktorými som outfit doplnila sú značky Graceland, ktorú nájdeš v reťazci deichmann a zlaté sieťkované náušnice sú od CRIBS jewelry. Tie, rovnako ako aj šaty, nájdeš v internetovom obchode www.CRIBS.sk . Čo sa týka doplnkov k šatám, dávajte si pozor na výber doplnkov. Šaty sú hlavnou zložkou a mali by byť samé o sebe klenotom na Vašej postave.

IMG_8889upr2 (1)

blog o móde

Šaty boli pohodlné, preto sú podobné šaty super voľbou na príležitosť pri ktorej si zvykneš zatancovať. Určite nimi nič nepokazíš na žiadnej párty ani oslave. Ich elegantný vzhľad ti tiež bude dobrým spoločníkom na posedeniach v spoločnosti či na recepciách. Elastické šaty PUSH, ktoré ti nebránia v pohybe majú dlhý rukáv na chladnejšie večery kedy si na ne oblečieš kabátik alebo bolerko. Šaty čiernej farby zoštíhlia postavu, červené a biele zase chudšie postavy obopnú a vytvarujú. Ak nie ste, tak ako aj ja, fanúšikmi ťažkých visiacich náušníc, siahnite po podobných, aké som použila pri tvorbe tohto článku. Sú výrazné, nie sú príliš dlhé, no hlavne sú ľahké, keďže sú duté, vyrobené z ľahkej pozlátenej sieťky.

cribs oblečenie šaty blog o móde

Túto jeseň si do luxusnejších outfitov budete vyberať z palety odtieňov čiernej, bielej, červenej a kráľovskej modrej. Všetko sú to výrazné farby, ku ktorým ľahko doladíte doplnky obzvlášť zlatej farby. Ak je medzi Vami majiteľka nejakého kúsku oblečenia, ktorý si musela zadovážiť hneď v niekoľkých rôznych farbách, určite mi potvrdí, že pri každej farbe bude outfit vyzerá ináč a jedinečne. Pri outfitoch tohto typu, kedy hlavnú zložku outfitu tvoria šaty, je veľmi dôležité prispôsobiť farbu danej príležitosti alebo k outfitu Vášho partnera.

IMG_8867upr

blog o móde cribs oblečenie

Dúfam, že som Vám v tomto článku predstavila opäť niečo nové. Zipsov sa nebojte. Ja som si svoje šaty zazipsovala a zips ostal v rovnakej polohe počas celého dňa, ktorým ma sprevádzala fotografka Lau Ren. Fotili sme v centre Bardejova a fotky vypovedajú o mojom bežnom dni od ranňajšej chôdze do školy až po podvečerné relaxovanie pri fontáne. Už teraz rozmýšľam nad mojím ďalším článkom. Niečo športové, alebo znovu niečo elegantné? Nechajte sa prekvapiť alebo mi píšte komentáre, čo by ste radi videli.

Svoj vlastný kúsok elegancie Vám ukázala, Vaša Soňa.

Šaty: CRIBS

Topánky: Graceland

Náušnice: CRIBS jewelry

Foto: Lau Ren

 

4 Comments

Leave A Comment