Blog.Cribs.sk

Blog o móde
fashion blog o móde
3 comments

Shaggy sweater / chlpatý sveter

Zima je v plnom prúde a ja sa Vám hlásim z Bardejovských Kúpeľov, kde sme s Lau Ren nafotili posledný jesenný outfit pred tým, než teploty klesli pod bod mrazu. Od teraz sa už obliekajte teplejšie, nepremrznite a čítajte môj blog o móde stále s novými outfitmi a radami.

blog o móde, fashion blog, beautyful model, mode clothing, brand, sveter, pančušky, www.cribs.sk

rady pre baby

Kožušiny či už pravé alebo syntetické, plyšové overaly a bundičky, rovnako aj chlpaté svetre a mikiny. Neodmysliteľne patriace do jesennej i zimnej kolekcie každej značky oblečenia. Pre mnohé z Vás nepraktické, no s nezameniteľným pôvabom a hebkosťou. Mnohými zatracované kvôli akémusi gýču a rozširovaniu postavy, na druhej strane stojíme my, fanúšičky, ktoré dokážu z kožušinových a chlpatých modelov vyťažiť maximum v kombináciách od výmyslu sveta.

soňa, blog o móde, cribs oblečenie, fashion brand, zdravie, rady pre baby,

Pre tento článok som si pripravila jeden z modelov predĺžených chlpatých svetrov, po celom svete známych ako SHAGGY svetre, od značky oblečenia CRIBS, ktorý nájdete aj na ich internetovom obchode www.CRIBS.sk. Nie je to žiaden prehnaný kúsok ale jemný úplet pretkávaný jemnými chĺpkami. Úplet na tomto svetríku je je rebrovaný hrubšími prúžkami zvislo (zhora nadol), preto som sa vyhla tomu aby akokoľvek rozširoval moju postavu. Od drieku sa rozširuje a tak svojím zvonovitým tvarom vytvára jemný volánik, ktorý nahrádza minisukničku. Určite si do podobných modelov neobliekajte sukne. Zvoľte džíny, nohavice či legíny. Ja som siahla po odvážnejšej kombinácii, keďže šlo len o fotenie a nie o to, že by som tak chodievala po verejnosti.

cribs oblečenie, blog o móde

Doladením s hrubšími pančuškami so vzorom som dodala outfitu potrebnú iskru. Urobte to podobne aj Vy! Jemný vzor na nohaviciach alebo legínách sa postará o to, aby ste neboli šedou myškou ani počas jesene, ani inokedy. Silonky sú značky Fiore, ktorá má niekoľko podobných modelov s imitáciou podväzkových pásov, ktoré sú IN pri kombinácií s dlhšími svetrami, šatami či sukňami už druhý rok. A čo si k takémuto kompletu vziať na nohy? Ja som neodolala high heels botám značky Graceland, ktoré sú čiernej farby no sú na nej našité diskovité flitríky. Diskovité flitre by túto zimu nemali chýbať na čiapkách, rukaviciach či tuneloch, ale aj na väčších kúskoch oblečenia pre jeseň/zimu 2014. Ak neobľubujete topánky na vysokej platforme, v tom prípade zvoľte k podobným outfitom napríklad jazdecké čižmy s gumou, ktoré sa tento rok tešia mimoriadnej obľube. Určite sa vyhnite balerínkam.

značka oblečenia cribs

Chlpaté svetríky, kožušiny, odevy z plyšu majú hneď niekoľko výhod. Konkrétne svetrík od CRIBS ponúka exkluzívny a prepracovaný vzhľad, teplo i hebkosť. Je to kúsok, na ktorý si môžete hodiť aj kratšiu bundičku do pásu z ktorej bude svetrík trčať. Tým bude Váš outfit pôsobiť ležérnym dojmom pouličnej elegancie. Rovnako ideálne sa hodí ku kabátom, ktoré svetrík síce zakryjú, no po rozipsovaní ohuríte tým, čo pod sebou Váš kabát skrýva. V skratke, Vám chlpatý svetrík v jemným V-éčkovým výstrihom poslúži pri každej príležitosti a každej postave, keďže aj tie plnšie postavy vie vďaka svojej elasticite obopnúť pričom nevytvorí nežiadúce obrysy postavy (všetky nedostatky zachránia chĺpky). Nebojte sa experimentov, pretože skôr či neskôr sa Vám podarí naučiť ho správne doladiť.

blog o móde, rady pre baby

blog o móde

Ja utekám pracovať na ďalších príspevkoch, ktoré Vám predstavím na svojom blogu počas celej zimy. Prajem Vám, mojím čitateľom, aby ste prežili úspešný vstup do nového roka 2015. Pekne sa obliekajte, zdravo sa stravujte a čítajte najnovšie príspevky z môjho blogu.

Vždy nové kúsky trendy oblečenia Vám predstavuje Vaša Soňa.

Svetrík: CRIBS

Silonky: Fiore

Topánky: Graceland

Foto: Lau Ren Photography

 

 

 

 

 

 

3 Comments

  1. Kristyn |

    Svetrík je krásny. Neobliekla by som si ho len preto, že ma svetlú farbu. Páči sa mi ako si ho pekne opísala, tvoj blog je fajn. Určite sem ešte zájdem :)

    Reply
  2. Marky / little-me |

    Bože můj, to jsou dokonalé fotky a máš k tomu i skvělý popis, klobouk dolů. Je vidět, že víš o čem píšeš a nejspíš se v téhle branži i pohybuješ. Já si tvůj blog musím dát do oblíbených, máš fakt boží styl oblékání. :)

    Reply

Leave A Comment